Як вибрати алкоголь
Коли наближається свято чи ювілей, є привід замислитися над подарунком. Для зрілих людей нерідко купують елітний алкоголь. Це вдале рішення, особливо якщо знати смаки іменинника. Але є нюанси: щоб дійсно порадувати людину і залишити про себе хороше враження, треба враховувати деякі особливості.
Свята та особливі дати
На Новий рік та весілля незмінно купують шампанське, але й на інші свята є свої традиції. На день народження краще враховувати смаки не тільки іменинника, а й гостей. Ювілярам нерідко дарують коньяк чи віскі. З віком наші рецептори стають не такими чутливими, і для їх стимуляції підходять більш міцні алкогольні напої. Для романтичного побачення добре купити вино, особливо рожеве.
На дівочих посиденьках «на ура» заходять фруктові коктейлі, а от хлопці на рибалці полюбляють випити легкого і світлого пива, хоча ті, хто за кермом, звісно, вибирають безалкогольне пиво. У літню спеку спробуйте здивувати друзів іспанською сангрією — це охолоджене вино з фруктами або приготуйте крюшон із вина, змішаного з коньяком чи шампанським теж із додаванням сезонних фруктів. Ну а взимку гріх не зігрітися ароматним глінтвейном.
Вибирають чоловіки та жінки
Найкраще купувати спиртне, коли конкретно знаєш, що порадує людину. Але якщо такої інформації немає, можна орієнтуватися на загальні правила. Серед чоловіків традиційно популярні міцні алкогольні напої:
- коньяк (бренді);
- віскі;
- горілка;
- текіла.
Також серед чоловіків багато любителів пива.
Жінки надають перевагу іншим спиртним напоям. Серед дам популярністю користуються:
- вермут;
- шампанське;
- класичне напівсолодке та напівсухе вино;
- фруктове вино, наприклад, яблучний сидр.
Багато жінок також полюбляє слабоалкогольні напої та різноманітні коктейлі на основі міцного алкоголю. Втім, і чоловіки не відмовляться від хорошого коктейлю. Бармени відзначають, що чоловікам більше до вподоби шоти — міцні коктейлі невеликого об'єму, а чарівні пані частіше вибирають лонг дрінк — менш міцні напої у великих келихах.
Як вибрати алкоголь
Купити алкогольний напій — справа відповідальна, особливо якщо це щось елітне. Сьогодні в магазинах асортимент такий широкий, що часом аж очі розбігаються. Щоб покупка була вдалою, зверніть увагу на ці моменти:
- Ціна.
Занадто низька ціна на алкоголь має насторожити, адже на його виготовлення було витрачено багато сил і часу, отже, якщо сировина була якісною, і дотримано весь технологічний процес, вартість не може бути низькою. Втім, можливість зекономити є. Звертайте увагу на акції та знижки в улюблених магазинах. Тут важливий фактор часу. Якщо алкоголь зберігати правильно, то він практично не псується. Зараз мова йде про міцний алкоголь. Тож якщо ви плануєте подарувати своєму босу його улюблений абсент на Новий рік, купити алкогольний напій можна навіть влітку, якщо випала слушна нагода.
- Маркетплейс.
Купити спиртні напої краще в мережі чи магазині, якому ви довіряєте. Покладайтеся на власний досвід або відгуки рідних. Робити спонтанні покупки в якомусь новому місці відразу на велику суму не варто. Перед остаточним оформленням замовлення корисно порівняти пропозиції конкурентів. Часто алкоголь купують в супермаркетах або спеціалізованих магазинах. Зручно, що зараз з'явилася можливість робити замовлення на онлайн-платформах. Іноді там пропонують взяти подарунковий сертифікат, і людина сама може потім обрати собі подарунок.
- Виробник.
Коли купуєте алкогольні напої, важливо знати марку, якій надає перевагу людина. Якщо якоїсь конкретної марки нема, можна підібрати щось на свій смак або запитати пораду в консультанта. Солідні фірми вже століттями випускають спиртні напої високої якості, і у них нема причин ставити під сумнів свою репутацію, випускаючи неякісний напій. Втім, завжди є загроза натрапити на підробку. Щоб цього не сталося, купуйте алкоголь тільки в ліцензованих пунктах продажу.
Отже, купувати спиртні напої можна швидко і легко. Щоб покупка елітного алкоголю порадувала, потрібно знати смаки того, для кого вибираєш, або орієнтуватися на загальні принципи. Елітний алкоголь рідко коштує дешево, але під час акцій є можливість зекономити. Обирайте перевірених часом виробників і марки. Купуйте у звичайних магазинах або на улюблених маркетплейсах, де є зручна доставка.